Vymáhanie pohľadávok Referencie

Napísali o nás

Podnikam.sk: Internetové kladivo dlžníkov Prostredníctvom novej databázy Návrh na konkurz už podnikatelia vymohli vyše milión eur ... pokračovanie

Spokojní klienti

ARDSYSTÉM, s.r.o.

Ako reklamná spoločnosť sme si vedomí toho, že zviditeľniť klienta sa dá v dobrom svetle ( čo je aj naším poslaním ) alebo v prípade nutnosti aj v zlom svetle a k tomu využívame webový portál NAVRHNAKONKURZ.SK. Klientov, ktorí nemajú ochotu si voči nám plniť svoje záväzky, zverejňujeme v registri dlžníkov a ukázalo sa, že to bol správny krok. Mnohí pod tlakom verejnej hanby rýchlo našli zdroje k uhradeniu nami vystavenej faktúry. Po týchto skúsenostiach sme dospeli k záveru, že Váš web je presne to, čo sme hľadali a preto sme sa rozhodli pre spoluprácu aj v ďalšom roku.
Čítať celé >>>

Felbermayr Slovakia, s.r.o.

Služby na www.navrhnakonkurz.sk vrelo odporúčame, nakoľko jeho funkčnosť a účinky sú prekvapivé. Po prvom oslovení k spolupráci sme boli skeptickí, neverili sme, že by tento spôsob vymáhania dlhov mal mať nejaký hmatateľný výsledok. Cez to všetko sme sa pre spoluprácu aj tak rozhodli s tým, že na obdobie jedného roka to vyskúšame. Dnes už je zrejmé, že registráciu budeme využívať aj naďalej a dôvody sú jasné. Prvým prekvapením pre nás boli výsledky u dlžníkov, u ktorých sme pohľadávky zverili inkasnej spoločnosti, tá však bola vo väčšine prípadoch neúspešná. Ako náhle sa dlžníci cez email dozvedeli, že sme ich zaradili do zoznamu dlžníkov, boli okamžité reakcie. Zistenie, že by sa o ich dlhoch malo dozvedieť široké okolie ich dosť znepokojovalo, preto sa mnohí snažili hľadať riešenie, ak nie s celou úhradou faktúry tak aspoň cez splátkový kalendár. A druhým príjemným prekvapením je odmena, ktorú si za túto službu prevádzkovateľ portálu účtuje, je niekoľkonásobne nižšia ako u inkasných spoločností a advokátov. Za tieto služby spoločnosti Web Shopping Center s.r.o. ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Čítať celé >>>

TERA-STAV Invest EU, s.r.o.

Pri dnešných cenách advokátskych kancelárií a pri pružnosti slovenských súdov, sme sa rozhodli využiť jednoduchšiu cestu, ktorú nám ponúkal portál www.navrhnakonkurz.sk. Naše obavy, že opäť nebudeme úspešný pri vymáhaní našich pohľadávok sa našťastie nenaplnili a my sme konečne našli spoľahlivý spôsob ako sa dostať k našim peniazom.
Čítať celé >>>

TRIUM professional tools s.r.o.

Vymáhanie pohľadávok prostredníctvom systému www.navrhnakonkurz.sk mi odporučil obchodný partner a som mu za to vďačný. Nakoľko sme doteraz využili viacero možností ako vymáhať naše pohľadávky, viem porovnať a vyhodnotiť, čo je pre nás najefektívnejšie. Čo sa týka pomeru cena – rýchlosť je to jedna z najlepších a najrýchlejších foriem vymáhania s akou som sa doteraz stretol. Zároveň si uvedomujem, že sme ušetrili nemalé finančné prostriedky spojené s právnymi úkony, preto Vám týmto v mene spoločnosti TRIUM professional tools s.r.o. ďakujem. Každému, kto hľadá služby v danej oblasti vrelo odporúčam využiť v prvom rade tento účinný a pritom finančne nenáročný spôsob vymáhania, až potom následne prikročiť k právnym krokom.
Čítať celé >>>

WGP-čistiace systémy, s.r.o.

So službou vymáhania pohľadávok cez stránku www.navrhnakonkurz.sk sme sa prvý krát stretli pred rokom a za tú dobu sa nám podarilo to, o čo sme sa márne snažili dlhý čas. Nehovoriac o fakte, že sme na vymáhanie pohľadávok vynakladali nemalé finančné prostriedky, žiaľ so slabými výsledkami. Teraz to riešime veľmi jednoducho, najprv dlžníka zverejníme a ak neuhradí do dvoch mesiacov, až potom postupujeme bežným spôsob – advokát, platobný rozkaz ........ Strašiak menom „Verejná hanba“ spoľahlivo zaberá na každého, kto chce naďalej seriózne fungovať na trhu a chce si uchovať dobrú povesť.
Čítať celé >>>

Peter Knapec

Keďže som maximálne obozretný pri predaji tovaru a služieb na faktúru, internetový portál www.navrhnakonkurz.sk som našťastie využil iba raz a to s veľmi rýchlym pozitívnym výsledkom. Ešte v ten istý deň, ako dlžníkovi prišiel mail o zverejnení v zozname dlžníkov, som bol kontaktovaný s prosbou o výmaz z tohto zoznamu. Po vzájomnej dohode mi v krátkom čase prišla úhrada a ja som následne zabezpečil vymazanie dlžníka. To čo sa snažil môj advokát niekoľko týždňov, som s týmto portálom dokázal za pár dní. Každému, kto má problémy s pohľadávkami, môžem túto službu len odporučiť.
Čítať celé >>>
Prevádzkovateľ portálu www.NAVRHnaKONKURZ.sk - kontakt, zmluvné podmienky

© 2011-2012 www.navrhnakonkurz.sk